شنیدن اروپا ایرانی مسابقه دروازه بان

شنیدن: اروپا ایرانی مسابقه دروازه بان افتخار آفرینی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری سارقی که عاشق کتانی بود

دزدی که عاشق کتانی‌های برند و گران‌قیمت بود، دستگیر شد. به‌دنبال اعلام چندین گزارش‌ راجع به دزدی کتانی‌های خاص و گران‌قیمت در محدوده خیابان نواب، مأموران موفق ش

دستگیری سارقی که عاشق کتانی بود

عبارات مهم : شماره

دزدی که عاشق کتانی های برند و گران قیمت بود، دستگیر شد. به دنبال اعلام چندین گزارش راجع به دزدی کتانی های خاص و گران قیمت در محدوده خیابان نواب، مأموران موفق شدند از چند دوربین مداربسته که تصویرهای بخشی از دزدی ها را ضبط کرده بودند، چند شماره از پلاک خودروی سارق را شناسایی کنند.

به گزارش شرق؛قاسم آبادی، مدیر کلانتری 108 نواب، دراین باره گفت: بعد از تکمیل اطلاعات شماره پلاک خودروی سارق، مشخصات مالک ماشین استخراج و با هماهنگی مقام قضائی، سارق کتانی های برند و به اصطلاح اورجینال دستگیر شد.

او ادامه داد: این فرد که حدودا 35 سال دارد، راجع به انگیزه خود از دزدی کتانی ها به مأموران اعلام کرد که به علت علاقه شدید و به نوعی عشقش به کتانی های اورجینال و گران قیمت، دست به این دزدی ها زده و به جز تعدادی از این کتانی های سرقتی که آنها را فروخته بود، 160 جفت کتانی اصل و برند خاص را جهت خود نگاه داشته و از آنها استفاده می کرده است.

دستگیری سارقی که عاشق کتانی بود

قاسم آبادی افزود: این متهم که سوابق قبلی هم دارد، بعد از دستگیری به بیش صد فقره دزدی اعتراف کرد و در محل زندگی اش علاوه بر کشف 160 جفت کتانی، تعدادی لپ تاپ، عروسک، دوربین مداربسته و تعداد زیادی فلش مموری کشف شد.

رئیس کلانتری 108 نواب با بیان اینکه این سارق با استفاده از غفلت ساکنان آپارتمان های مسکونی و با شیوه و شگردهای ساده، وارد مشاعات ساختمان ها می شد، خاطرنشان کرد: ساکنان آپارتمان ها باید هوشیار باشند که بعضی از سارقان با روش های کاملا راحت و با سوءاستفاده از غفلت ساکنان وارد مشاعات ساختمان ها می شوند؛ بنابراین درنظرداشتن موضوعاتی راحت همچون اطمینان از بسته شدن کامل درهای ریموت دار پارکینگ پیش از ترک ساختمان یا اطمینان داشتن از قفل های ورودی، می تواند تا اندازه زیادی از وقوع چنین دزدی هایی جلوگیری کند.

دزدی که عاشق کتانی‌های برند و گران‌قیمت بود، دستگیر شد. به‌دنبال اعلام چندین گزارش‌ راجع به دزدی کتانی‌های خاص و گران‌قیمت در محدوده خیابان نواب، مأموران موفق ش

واژه های کلیدی: شماره | کتانی | استفاده | دستگیری | استفاده | ساختمان | دستگیری سارق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs