شنیدن اروپا ایرانی مسابقه دروازه بان

شنیدن: اروپا ایرانی مسابقه دروازه بان افتخار آفرینی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ترکیب احتمالی استقلال جهت دربی

کمتر از دو روز دیگر به بزرگترین بازی نیم فصل دوم باقی است و هر دو تیم استقلال و پرسپولیس می‌خواهند با توپی پر قدم به آوردگاهی با نام دربی بگذارند.

ترکیب احتمالی استقلال جهت دربی

ترکیب احتمالی استقلال جهت دربی

عبارات مهم : ترکیبی

کمتر از دو روز دیگر به بزرگترین بازی نیم فصل دوم باقی است و هر دو تیم استقلال و پرسپولیس می خواهند با توپی پر قدم به آوردگاهی با نام دربی بگذارند.

به گزارش مهر، هشتاد و ششمین دربی پایتخت در راه است و سرخابی های پایتخت کشور عزیزمان ایران با انگیزه هایی کاملا متفاوت خود را جهت این بازی حساس و بزرگ آماده می کنند. شاگردان برانکو بعد از قبول یک شکست سنگین آسیایی و پشت سر گذاشتن یک پیروزی خفیف با حداقل نتیجه ممکن برابر تیم قعرنشین استقلال خوزستان در ورزشگاه آزادی به دیداری می رسد که علاوه بر دربی بودن، می تواند قهرمانی این تیم را روی کاغذ هم مسجل نماید.

گرچه هنوز وقت قابل ملاحظه ای به شروع این مسابقه بزرگ وقت باقی هست، ولی با نفوذ به ذهنیت شفر تاحدودی می توان ترکیبی که محتمل ترین ترکیب آبی پوشان در این بازی است را شناسایی کرد.

ترکیب احتمالی استقلال جهت دربی

بی تردید و باتوجه به محرومیت سید حسین حسینی، سید مهدی رحمتی دروازه بان مهم آبی پوشان در این دیدار خواهد بود. در خط دفاعی هم تاحدود زیادی وظیفه شفر و تیمش مشخص هست. وریا غفوری قطعا مدافع راست آبی پوشان در این بازی خواهد بود. زوج سید مجید حسینی و روزبه چشمی هم در قلب خط دفاعی قرار خواهند گرفت. احتمال رسیدن امید نورافکن به شرایط بازی زیاد است و در این صورت این بازیکن جوان در این بازی بزرگ مدافع چپ آبی پوشان خواهد بود. در غیر این صورت باید مثل دیدار این تیم برابر الهلال انتظار استفاده از خسرو حیدری را در این پست داشت.

امید ابراهیمی، سرور جباروف و داریوش شجاعیان هافبک هایی هستند که امکان عبور از اسامی آنها در هیچ بازی بزرگی جهت سرمربی استقلال نیست و این سه بازیکن قطعا در ترکیب ثابت خواهند بود. احتمال این که شفر درکنار این سه هافبک از دو هافبک – مهاجم استفاده کند که توانایی اضافه شدن به خط حمله را هم داشته باشند زیاد هست. شفر جهت این دو پست سه گزینه دارد. فرشید اسماعیلی، محسن کریمی و جابر انصاری سه بازیکنی هستند که این دو پست را پر می کنند.

کمتر از دو روز دیگر به بزرگترین بازی نیم فصل دوم باقی است و هر دو تیم استقلال و پرسپولیس می‌خواهند با توپی پر قدم به آوردگاهی با نام دربی بگذارند.

برخی شواهد نشان می دهد محسن کریمی و فرشید اسماعیلی شانس ارزش به مراتب زیاد از جابر انصاری جهت قرار گرفتن در ترکیب ثابت هست.

وقتی به خط حمله تیم استقلال می رسیم گرچه به گزینه های علی قربانی و تیام می رسیم، ولی با توجه به آماری که تیام در دو بازی اخیر آبی پوشان از خود به جای گذاشته عقل سلیم نمی تواند از کنار نام او به آسانی عبور کند. شاید علی قربانی که سابقه گلزنی به پرسپولیس در دربی را هم دارد بعنوان بازیکن جانشین شانس حضور در زمین را داشته باشد، ولی بسیار بعید است مهاجم اول آبی پوشان در این دیدار گزینه ای به جز مامه بابا تیام باشد.

محتمل ترین ترکیب ثابت آبی پوشان در این بازی می تواند به این ترتیب باشد: سید مهدی رحمتی، وریا غفوری، روزبه چشمی، سید مجید حسینی، امید نورافکن (خسرو حیدری)، امید ابراهیمی، سرور جباروف، داریوش شجاعیان، محسن کریمی، فرشید اسماعیلی و تیام.

ترکیب احتمالی استقلال جهت دربی

واژه های کلیدی: ترکیبی | بازیکن | استقلال | اسماعیلی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs